E-T-A 2210-S221-P1F2-Z241-12A
2210-S221-P1F2-Z241-12A
Part No.:
2210-S221-P1F2-Z241-12A
Datasheet:
ShinYua2210-S221-P1F2-Z241-12A.pdf
Description:
CIR BRK THERM-M 12A 250VAC/65VDC
CurrentRating(Amps):
12A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
65 V