E-T-A 2210-S221-P1F2-Z241-16A
2210-S221-P1F2-Z241-16A
Part No.:
2210-S221-P1F2-Z241-16A
Datasheet:
ShinYua2210-S221-P1F2-Z241-16A.pdf
Description:
CIR BRK THERM-M 16A 250VAC/65VDC
CurrentRating(Amps):
16A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
65 V