E-T-A 2210-S221-P1M1-H0-20A
2210-S221-P1M1-H0-20A
Part No.:
2210-S221-P1M1-H0-20A
Datasheet:
ShinYua2210-S221-P1M1-H0-20A.pdf
Description:
CIR BRKR 20A 480VAC 65VDC
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
480 V
VoltageRating-DC:
65 V