E-T-A 2210-S221-P1M1-H0-25A
2210-S221-P1M1-H0-25A
Part No.:
2210-S221-P1M1-H0-25A
Datasheet:
ShinYua2210-S221-P1M1-H0-25A.pdf
Description:
CIR BRKR 25A 480VAC 65VDC
CurrentRating(Amps):
25A
VoltageRating-AC:
480 V
VoltageRating-DC:
65 V