E-T-A 2210-S221-P1M1-H111-16A
2210-S221-P1M1-H111-16A
Part No.:
2210-S221-P1M1-H111-16A
Datasheet:
ShinYua2210-S221-P1M1-H111-16A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
CurrentRating(Amps):
16A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
65 V