E-T-A 2210-S221-P1M1-Z241-25A
2210-S221-P1M1-Z241-25A
Part No.:
2210-S221-P1M1-Z241-25A
Datasheet:
ShinYua2210-S221-P1M1-Z241-25A.pdf
Description:
CIR BRK THERM-M 25A 250VAC/65VDC
CurrentRating(Amps):
25A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
65 V