E-T-A 2210-S230-P1M1-H111-12A
2210-S230-P1M1-H111-12A
Part No.:
2210-S230-P1M1-H111-12A
Datasheet:
ShinYua2210-S230-P1M1-H111-12A.pdf
Description:
CR BRKR THRMMAG 12A 480VAC/65VDC
Series:
2210
CurrentRating(Amps):
12A
VoltageRating-AC:
480 V
VoltageRating-DC:
65 V