E-T-A 2210-S231-P1M1-H0-12A
2210-S231-P1M1-H0-12A
Part No.:
2210-S231-P1M1-H0-12A
Datasheet:
ShinYua2210-S231-P1M1-H0-12A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
CurrentRating(Amps):
12A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
65 V