E-T-A 2210-T220-K0F2-H231-15A
2210-T220-K0F2-H231-15A
Part No.:
2210-T220-K0F2-H231-15A
Datasheet:
ShinYua2210-T220-K0F2-H231-15A.pdf
Description:
CIR BRK THERM-M 15A 250VAC/65VDC
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
65 V