E-T-A 2210-T220-K0M1-H231-18A
2210-T220-K0M1-H231-18A
Part No.:
2210-T220-K0M1-H231-18A
Datasheet:
ShinYua2210-T220-K0M1-H231-18A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
CurrentRating(Amps):
18A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
65 V