E-T-A 2210-T220-K0M1-H231-20A
2210-T220-K0M1-H231-20A
Part No.:
2210-T220-K0M1-H231-20A
Datasheet:
ShinYua2210-T220-K0M1-H231-20A.pdf
Description:
CIR BRK THERM-M 20A 250VAC/65VDC
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
65 V