E-T-A 2215-G111-P1F1-412010-10A
2215-G111-P1F1-412010-10A
Part No.:
2215-G111-P1F1-412010-10A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua2215-G111-P1F1-412010-10A.pdf
Description:
CIR BRKR 10A 250VAC 75VDC
Packaging:
Bulk
Series:
2215
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
75 V