E-T-A 2215-L110-L1F2-S12-20A
2215-L110-L1F2-S12-20A
Part No.:
2215-L110-L1F2-S12-20A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua2215-L110-L1F2-S12-20A.pdf
Description:
CIR BRKR THRMAG 20A 250VAC/75VDC
Packaging:
Bulk
Series:
2215
ProductStatus:
Active
MountingType:
Through Hole
BreakerType:
Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
75 V