E-T-A 2-5700-IG1-P10-401189-17A
2-5700-IG1-P10-401189-17A
Part No.:
2-5700-IG1-P10-401189-17A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua2-5700-IG1-P10-401189-17A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 17A 250VAC/50VDC
Packaging:
Bulk
Series:
2-5700
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal
CurrentRating(Amps):
17A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
50 V