Advanced Energy 25LE24-P15
25LE24-P15
Part No.:
25LE24-P15
Datasheet:
25LE24-P15.pdf
Description:
DC/DC CONVERTER 25000V 15W
Voltage-Input(Min):
23V
Voltage-Input(Max):
30V
Voltage-Output1:
25000V
Current-Output(Max):
600µA
Power(Watts):
15W
OperatingTemperature:
10°C ~ 45°C
Size/Dimension:
7.28 L x 3.94 W x 1.50 H (184.9mm x 100.0mm x 38.1mm)