Advanced Energy 25LE24-P30
25LE24-P30
Part No.:
25LE24-P30
Datasheet:
25LE24-P30.pdf
Description:
DC/DC CONVERTER 25000V 30W
Voltage-Input(Min):
23V
Voltage-Input(Max):
30V
Voltage-Output1:
25000V
Current-Output(Max):
1.2mA
Power(Watts):
30W
OperatingTemperature:
10°C ~ 45°C
Size/Dimension:
7.28 L x 3.94 W x 1.50 H (184.9mm x 100.0mm x 38.1mm)