Microchip Technology 30KPA168E3/TR13
30KPA168E3/TR13
Part No.:
30KPA168E3/TR13
Datasheet:
ShinYua30KPA168E3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 168VWM P600
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
168V
Voltage-Breakdown(Min):
176.94V
Power-PeakPulse:
30000W (30kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)