Microchip Technology 30KPA28CE3/TR13
30KPA28CE3/TR13
Part No.:
30KPA28CE3/TR13
Datasheet:
ShinYua30KPA28CE3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 28VWM P600
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
28V
Voltage-Breakdown(Min):
29.47V
Power-PeakPulse:
30000W (30kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)