Microchip Technology 30KPA45AE3/TR13
30KPA45AE3/TR13
Part No.:
30KPA45AE3/TR13
Datasheet:
ShinYua30KPA45AE3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 45VWM 77.4VC P600
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
45V
Voltage-Breakdown(Min):
50.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
77.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
391.5A
Power-PeakPulse:
30000W (30kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)