Microchip Technology 30KPA54CE3/TR13
30KPA54CE3/TR13
Part No.:
30KPA54CE3/TR13
Datasheet:
ShinYua30KPA54CE3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 54VWM P600
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
54V
Voltage-Breakdown(Min):
56.84V
Power-PeakPulse:
30000W (30kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)