Microchip Technology 30KPA75CE3/TR13
30KPA75CE3/TR13
Part No.:
30KPA75CE3/TR13
Datasheet:
ShinYua30KPA75CE3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 75VWM P600
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
75V
Voltage-Breakdown(Min):
78.98V
Power-PeakPulse:
30000W (30kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)