Microchip Technology 30KPA78E3/TR13
30KPA78E3/TR13
Part No.:
30KPA78E3/TR13
Datasheet:
ShinYua30KPA78E3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 78VWM P600
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
78V
Voltage-Breakdown(Min):
82.13V
Power-PeakPulse:
30000W (30kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)