E-T-A 3120-F321-P7T1-W14DR9-20A
3120-F321-P7T1-W14DR9-20A
Part No.:
3120-F321-P7T1-W14DR9-20A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua3120-F321-P7T1-W14DR9-20A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
Packaging:
Bulk
Series:
3120-F
ProductStatus:
Obsolete
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
50 V