E-T-A 3120-F323-P7T1-W02Q-15A
3120-F323-P7T1-W02Q-15A
Part No.:
3120-F323-P7T1-W02Q-15A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua3120-F323-P7T1-W02Q-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Packaging:
Bulk
Series:
3120-F
ProductStatus:
Obsolete
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
50 V