E-T-A 3400-IG2-P10-SI-15A
3400-IG2-P10-SI-15A
Part No.:
3400-IG2-P10-SI-15A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua3400-IG2-P10-SI-15A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM MAGNETIC
Packaging:
Bulk
Series:
3400
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
80 V