E-T-A 3400-P10-H-10A
3400-P10-H-10A
Part No.:
3400-P10-H-10A
Datasheet:
ShinYua3400-P10-H-10A.pdf
Description:
CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
80 V