E-T-A 3500-P10-SI-10A
3500-P10-SI-10A
Part No.:
3500-P10-SI-10A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua3500-P10-SI-10A.pdf
Description:
CIR BRKR 10A 250VAC 80VDC
Packaging:
Bag
Series:
3500
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
80 V