E-T-A 410-K-2-02-63A
410-K-2-02-63A
Part No.:
410-K-2-02-63A
Datasheet:
ShinYua410-K-2-02-63A.pdf
Description:
CR BKR THRMMAG 63A 500VAC/110VDC
MountingType:
DIN Rail
CurrentRating(Amps):
63A
VoltageRating-AC:
500 V
VoltageRating-DC:
110 V