E-T-A 410-K-2-02-SI-50A
410-K-2-02-SI-50A
Part No.:
410-K-2-02-SI-50A
Datasheet:
ShinYua410-K-2-02-SI-50A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM MAGNETIC
MountingType:
Panel Mount
CurrentRating(Amps):
50A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
110 V