E-T-A 410-K-2-02-SI-80A
410-K-2-02-SI-80A
Part No.:
410-K-2-02-SI-80A
Datasheet:
ShinYua410-K-2-02-SI-80A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 80A
MountingType:
DIN Rail
CurrentRating(Amps):
80A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
110 V