E-T-A 410-K-2-02-SI-90A
410-K-2-02-SI-90A
Part No.:
410-K-2-02-SI-90A
Datasheet:
ShinYua410-K-2-02-SI-90A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 90A
MountingType:
DIN Rail
CurrentRating(Amps):
90A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
110 V