E-T-A 410-K65-7-02-125A
410-K65-7-02-125A
Part No.:
410-K65-7-02-125A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
410-K65-7-02-125A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM MAGNETIC
Packaging:
Bulk
Series:
410
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal Magnetic
CurrentRating(Amps):
125A
VoltageRating-AC:
277 V
VoltageRating-DC:
110 V