E-T-A 447-K-H-FN-200A
447-K-H-FN-200A
Part No.:
447-K-H-FN-200A
Datasheet:
ShinYua447-K-H-FN-200A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 200A 28VDC
CurrentRating(Amps):
200A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V