E-T-A 447-K-H-FN-SI-FA24-150A
447-K-H-FN-SI-FA24-150A
Part No.:
447-K-H-FN-SI-FA24-150A
Datasheet:
ShinYua447-K-H-FN-SI-FA24-150A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 150A 28VDC
CurrentRating(Amps):
150A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V