E-T-A 447-K-H-FN-SI-FA24-400A
447-K-H-FN-SI-FA24-400A
Part No.:
447-K-H-FN-SI-FA24-400A
Datasheet:
ShinYua447-K-H-FN-SI-FA24-400A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM-MAG 400A 28VDC
CurrentRating(Amps):
400A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
28 V