E-T-A 483-G111-J3M1-C4S1ZA-10A
483-G111-J3M1-C4S1ZA-10A
Part No.:
483-G111-J3M1-C4S1ZA-10A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua483-G111-J3M1-C4S1ZA-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
Packaging:
Bulk
Series:
483
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
115 V
VoltageRating-DC:
28 V