E-T-A 483-G111-K1M1-A1S1ZN-35A
483-G111-K1M1-A1S1ZN-35A
Part No.:
483-G111-K1M1-A1S1ZN-35A
Datasheet:
ShinYua483-G111-K1M1-A1S1ZN-35A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
CurrentRating(Amps):
35A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
75 V