E-T-A 483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A
483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A
Part No.:
483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua483-G222-J2M1-B2S0ZM-25A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 25A 115VAC 28VDC
Packaging:
Bulk
Series:
483
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal
CurrentRating(Amps):
25A
VoltageRating-AC:
115 V
VoltageRating-DC:
28 V