E-T-A 483-G533-J1M1-B2S0Z-20A
483-G533-J1M1-B2S0Z-20A
Part No.:
483-G533-J1M1-B2S0Z-20A
Datasheet:
ShinYua483-G533-J1M1-B2S0Z-20A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 20A 115VAC 28VDC
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
115 V
VoltageRating-DC:
28 V