E-T-A 483-G733-J1M1-K5S5ZG-30A
483-G733-J1M1-K5S5ZG-30A
Part No.:
483-G733-J1M1-K5S5ZG-30A
Datasheet:
ShinYua483-G733-J1M1-K5S5ZG-30A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 30A 115VAC 28VDC
CurrentRating(Amps):
30A
VoltageRating-AC:
115 V
VoltageRating-DC:
28 V