E-T-A 483-V111-K1M1-D2S1ZN-10A
483-V111-K1M1-D2S1ZN-10A
Part No.:
483-V111-K1M1-D2S1ZN-10A
Datasheet:
ShinYua483-V111-K1M1-D2S1ZN-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A 115VAC 28VDC
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
115 V
VoltageRating-DC:
28 V