E-T-A 583-G411-K1M1-A1S0TN-15A
583-G411-K1M1-A1S0TN-15A
Part No.:
583-G411-K1M1-A1S0TN-15A
Datasheet:
ShinYua583-G411-K1M1-A1S0TN-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A 200VAC 28VDC
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
200 V
VoltageRating-DC:
28 V