E-T-A 583-G411-K1M1-D1S0TK-10A
583-G411-K1M1-D1S0TK-10A
Part No.:
583-G411-K1M1-D1S0TK-10A
Datasheet:
ShinYua583-G411-K1M1-D1S0TK-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A 200VAC 28VDC
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
200 V
VoltageRating-DC:
28 V