E-T-A 583-G533-J2M1-B2S0XN-15A
583-G533-J2M1-B2S0XN-15A
Part No.:
583-G533-J2M1-B2S0XN-15A
Datasheet:
ShinYua583-G533-J2M1-B2S0XN-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A 200VAC 28VDC
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
200 V
VoltageRating-DC:
28 V