E-T-A 583-G533-J2M1-B2S0XN-20A
583-G533-J2M1-B2S0XN-20A
Part No.:
583-G533-J2M1-B2S0XN-20A
Datasheet:
ShinYua583-G533-J2M1-B2S0XN-20A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 20A 200VAC 28VDC
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
200 V
VoltageRating-DC:
28 V