E-T-A 583-G733-J1M1-271800-10A
583-G733-J1M1-271800-10A
Part No.:
583-G733-J1M1-271800-10A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua583-G733-J1M1-271800-10A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A
Packaging:
Bulk
Series:
583
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
200 V
VoltageRating-DC:
28 V