E-T-A 583-G733-J1M1-B2S1XN-25A
583-G733-J1M1-B2S1XN-25A
Part No.:
583-G733-J1M1-B2S1XN-25A
Datasheet:
ShinYua583-G733-J1M1-B2S1XN-25A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 25A 200VAC 28VDC
CurrentRating(Amps):
25A
VoltageRating-AC:
200 V
VoltageRating-DC:
28 V