E-T-A 583-G957-J1M1-M6S0TN-30A
583-G957-J1M1-M6S0TN-30A
Part No.:
583-G957-J1M1-M6S0TN-30A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua583-G957-J1M1-M6S0TN-30A.pdf
Description:
CIRC BRKR THRM
Packaging:
Bulk
Series:
583
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal
CurrentRating(Amps):
30A
VoltageRating-AC:
200 V
VoltageRating-DC:
28 V