NTE Electronics, Inc 74-LMAF20A
74-LMAF20A
Part No.:
74-LMAF20A
Manufacturer:
NTE Electronics, Inc
Category:
Fuses
Package:
Datasheet:
ShinYua74-LMAF20A.pdf
Description:
FUSE AUTO 20A 32VDC BLADE MINI
  • Related Categories
Package/Case:
Packaging:
Bag
Series:
ProductStatus:
Active
MountingType:
Holder
FuseType:
Automotive
CurrentRating(Amps):
20 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
32 V