E-T-A 8330-FG19-PRCS-PXAB009-18A
8330-FG19-PRCS-PXAB009-18A
Part No.:
8330-FG19-PRCS-PXAB009-18A
Datasheet:
ShinYua8330-FG19-PRCS-PXAB009-18A.pdf
CurrentRating(Amps):
18A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
80 V